• Start
  • 41 357 22 94
  • zamówienia

29 lat doświadczenia

"BUDWOJ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa (dawniej Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Budwoj” Sp. J. ) powstała w Pińczowie w 1995 r jako efekt połączenia sił dwóch braci Jana Wojas i Tadeusza Wojas, którzy kilkanaście lat niezależnie działali w wykonawstwie i projektowaniu zdobywając niezbędne doświadczenie i przygotowanie do samodzielnego prowadzenia firmy o profilu budowlanym.

Od samego początku właściciele kładli nacisk na jakość i terminowość wykonywanych prac, czego efektem było systematyczny wzrost zaufania Klientów i związany z tym stały wzrost obrotów firmy. Budowanie doświadczenia i podejmowanie się nowych wyzwań doprowadziło z czasem do możliwości podejmowania się zadań na zasadzie Generalnego Wykonawstwa – pierwszy kontrakt jako samodzielny Generalny Wykonawca został zrealizowany przez Budwoj dla w roku 2008.

Od tej pory Budwoj podejmuje się zadań w funkcji Generalnego Wykonawstwa, ale też kontynuuje z sukcesem prace w roli podwykonawcy. Do dnia dzisiejszego zachowała charakter rodzinny, co wzmacnia poczucie dbałości o należytą staranność wykonywanych projektów, z uwagi na fakt osobistej odpowiedzialności majątkowej poszczególnych właścicieli/członków rodziny.

Wykonujemy obiekty przemysłowe, budownictwo w zakresie ochrony środowiska, użyteczności publicznej, budowy nowych lub remontu starych nawierzchni i dróg zakładowych.

Firma zatrudnia średnio 100 pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu, w tym średnio kilkanaście osób kadry inżynieryjno-technicznej, które gwarantuje wysoki standard realizowanych obiektów z zastosowaniem nowych technologii i materiałów. Współpracujący z nami dostawcy i podwykonawcy stanowią grono sprawdzonych firm w ilości ponad 250 specjalistów, wspierających prowadzone przez nas inwestycje ogólnobudowlane.

W dniu 21.03.2007 r. firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością nr 1926/1/2007 spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2001, Certyfikat ten został wydany przez Polskie Centrum Badań Certyfikacji S.A. Warszawa ul. Kłobucka 23-a.

W dniu 22.11.2010 r. firma uzyskała certyfikat ZAKŁADOWEJ KONTROLI PRODUKCJI

Posiadamy własny sprzęt budowlany oraz środki transportu. Na terenie bazy firmy w Pińczowie funkcjonuje węzeł betoniarski do produkcji betonu towarowego oraz zakład produkcji prefabrykatów betonowych. Posiadamy własne laboratorium do badania próbek betonu. Ponadto jakość produkowanego przez nas betonu monitoruje laboratorium firmy Dyckerhoff z Nowin k. Kielc. Do transportu betonu posiadamy własne środki technologiczne tj. betonowozy, mieszarki i pompę do betonu. Oferujemy naszym potencjalnym klientom, realizację Waszych oczekiwań i wykonawstwo obiektów jako podwykonawca lub kompleksową realizację robót w formie Generalnego Wykonawstwa.

Od zawsze dokładaliśmy wszelkich starań dla zachowywania zasad BHP na naszych budowach. Od 2013r. pracujemy również zgodnie z zasadami BHP wynikającymi z Porozumienia na Rzecz Bezpieczeństwa w Budownictwie jakie zawarły między sobą największe firmy budowlane w Polsce – to proces który w Budwoj jest ciągle udoskonalany.